Фен за коса HD122B - Gorenje
затвори
...
HD122B Фен за коса
850,00 ден

Фен за коса HD122B

Фен за коса Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2
850,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - Лесно преклопување

Лесно преклопување

Едноставно пакување
Целосно преклопливата рачка ви овозможува практично да го спакувате фенот за коса дома или кога патувате.
_products/features/icon - Pack & go

Pack & go

Совршен за патување
Компактниот и исклучително лесен фен не тежи повеќе од 360 г. и овозможува лесно дотерување каде и да се наоѓате.

Технички карактеристики

Moжност за закачување

На преклоп

Едноставна механичка контрола

Регулација на брзината: 2

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Боја: Црна

Куќиште: Пластично

Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба

Приклучна моќ: 1.200 W

Бучност: 79 dB(A)re1pW

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,5 m

Димензии (ШxВxД): 17 × 23,5 × 7,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 12 × 19,5 × 8,5 cm

Код: 728099

EAN Код: 3838782026195

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции