Фен за коса HD 213GG - Gorenje
затвори
...
HD 213GG Фен за коса
1.350,00 ден

Фен за коса HD 213GG

Beauty collection Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: 3
1.350,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Дополнителна нега со јонизатор

Копче за ладен воздух

Филтер кој се отстранува

Moжност за закачување

Едноставна механичка контрола

Регулација на брзината: 3

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Тип на моторот: DC мотор за заштеда на енергија и долготрајна употреба

Приклучна моќ: 2.100 W

Приклучна моќ(V): 220-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 29 × 9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,5 × 29 × 9,5 cm

Код: 683129

EAN Код: 3838782081750

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice