Фигаро за коса HC19PR - Gorenje
затвори
...
HC19PR Фигаро за коса
1.490,00 ден

Фигаро за коса HC19PR

Фигаро за коса Beauty collection Регулација на температурата: Дигитален
1.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - LCD екран

LCD екран

Дигитално поставување на температурата
Одберете ја оптималната температура од 120° C до 200°C за целосна контрола за да направите совршени локни во сите облици и големини.
_products/features/icon - Керамичко премачкување

Керамичко премачкување

Заштита и нега
Мазното керамичко премачкување го намалува триењето за време на обликувањето и ја заштитува косата од оштетување. За сјајни локни!

Технички карактеристики

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360°

Дијаметар: 19 mm

Ладен врв

Едноставно електронско управување

Регулација на температурата: Дигитален

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Приклучна моќ: 42 W

Приклучна моќ(V): 110-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Димензии (ШxВxД): 32,5 × 7,5 × 5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,5 × 3,9 × 3,6 cm

Код: 728103

EAN Код: 3838782026942

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции