Апарат за мелење на месо MG1600W - Gorenje
затвори
...
MG1600W Апарат за мелење на месо
4.390,00 ден

Апарат за мелење на месо MG1600W

Апарат за мелење на месо Моќност на моторот (max): 1.600 W Капацитет на мелење: 1,9 kg/min
4.390,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот (max): 1.600 W

Капацитет на мелење: 1,9 kg/min

Лесно чистење

Метално куќиште

Управување: Механичко

On/Off Копче

Син индикатор

Реверзибилна функција

Додатоци за мелење месо: 2

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 23 × 18 × 23 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 28,8 × 20,5 cm

Нето тежина на апаратот: 2,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 350 W

Код: 573857

EAN Код: 3838782005596

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice