Електрично ѓезве за турско кафе TCM330W - Gorenje
затвори
...
TCM330W Електрично ѓезве за турско кафе
1.450,00 ден

Електрично ѓезве за турско кафе TCM330W

НОВО
Електрично ѓезве за турско кафе Големина на садот: 0,33 l Заштита од прегревање
1.450,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Големина на садот: 0,33 l

Ротација 360°

Лесно чистење

On/Off Копче

Црвен индикатор за работа

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Куќиште: Пластично

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 26 × 19 × 14,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 28,5 × 18,2 × 14 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Приклучна моќ: 550 W

Код: 735433

EAN Код: 3838782388293

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции