Вентилатор BVX120WTS - Gorenje
затвори
...
BVX120WTS Вентилатор
1.790,00 ден

Вентилатор BVX120WTS

Моќност на моторот: 20 W Проток на воздух: 120 m3/h
1.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот: 20 W

Проток на воздух: 120 m3/h

Бучност: 33 dB(A)re1pW

Број на вртежи во минута: 2.500 rpm

Приклучна моќ(V): 220-230 V

Начин на вградување: На ѕид/плафон

Функција на вентилатор: Тајмер

Висина (А): 175 mm

Длабочина до ѕид (B): 21 mm

Должина на одводната цевка: 85 mm

Дијаметар на одводната цевка (D): 115 mm

Дијаметар на отворот во ѕид: 120 mm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 16,7 × 10,8 × 18,2 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,8 kg

Код: 474565

EAN Код: 3838942010873

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice