Вентилатор BVN100WS - Gorenje
BVN100WS Вентилатор
1.190,00 ден

Вентилатор BVN100WS

Моќност на моторот: 15 W Проток на воздух: 70 m3/h
1.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Моќност на моторот: 15 W

Проток на воздух: 70 m3/h

Бучност: 33 dB(A)re1pW

Број на вртежи во минута: 2.400 rpm

Приклучна моќ(V): 230 V

Начин на вградување: На ѕид, плафон, прозор

Функција на вентилатор: Стандарден

Висина (А): 158 mm

Длабочина до ѕид (B): 21 mm

Должина на одводната цевка: 55 mm

Дијаметар на одводната цевка (D): 98 mm

Дијаметар на отворот во ѕид: 100 mm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 16,2 × 8 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,59 kg

Код: 474564

EAN Код: 3838942010866

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice