Електричен радијатор HW2500L - Gorenje
HW2500L Електричен радијатор
8.490,00 ден

Електричен радијатор HW2500L

ново!
Wi - Fi управување Тајмер AutoSwing Димензии (ШxВxД): 26 × 80 × 26 cm
8.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Wi - Fi управување

ECO функција

Тајмер

Далечинско управување

AutoSwing

Осигурувач: 16 A

тип на напојување: AC

Фреквенција: 50 Hz

Филтер за прашина

Место на употреба: Собен

Моќност на греачот: 2.500 W

Приклучна моќ(V): 230 V

Минимална температура: 5 °C

Максимална температура: 35 °C

Димензии (ШxВxД): 26 × 80 × 26 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,8 × 85,3 × 30,4 cm

Нето тежина на апаратот: 6,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 10,1 kg

Осигурувач: 16 A

Код: 569544

EAN Код: 3838782000133

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice