Четка за правосмукалка VCA3235PHB - Gorenje
затвори
...
VCA3235PHB Четка за правосмукалка
500,00 ден

Четка за правосмукалка VCA3235PHB

НОВО
Код: 429260 Четка за правосмукалка Четка за миленици
500,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Четка за миленици

Дијаметар 32

Дијаметар 35 мм

Димензии (ШxВxД): 13 × 5,5 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 12,5 × 16 × 6 cm

Нето тежина на апаратот: 0,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,2 kg

Код: 429260

EAN Код: 3838942934971

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции