Четка за правосмукалка VCA3235EXB - Gorenje
затвори
...
VCA3235EXB Четка за правосмукалка
990,00 ден

Четка за правосмукалка VCA3235EXB

Код: 429258 Четка за правосмукалка 3 во 1 четка за правосмукалка
990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

3 во 1 четка за правосмукалка

Дијаметар 32

Дијаметар 35 мм

Димензии (ШxВxД): 4 × 78 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21 × 43 × 6 cm

Нето тежина на апаратот: 0,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,5 kg

Код: 429258

EAN Код: 3838942934957

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции