Кеса за вакумирање VB28/300 - Gorenje
затвори
...
VB28/300 Кеса за вакумирање
650,00 ден

Кеса за вакумирање VB28/300

Код: 347064 Кеса за вакумирање Должина на фолијата: 3.000 mm Број на веќички: 3 Ширина на фолијата: 280 mm
650,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Број на веќички: 3

Должина на фолијата: 3.000 mm

Ширина на фолијата: 280 mm

Моделна ознака: 312795

Димензии (ШxВxД): 17 × 5,8 × 28,8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,7 kg

Код: 347064

EAN Код: 3838942741166

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice