Кеса за вакумирање VB12/55 - Gorenje
затвори
...
VB12/55 Кеса за вакумирање
550,00 ден

Кеса за вакумирање VB12/55

Код: 347066 Кеса за вакумирање Должина на фолијата: 550 mm Број на веќички: 30 Ширина на фолијата: 120 mm
550,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Број на веќички: 30

Должина на фолијата: 550 mm

Ширина на фолијата: 120 mm

Моделна ознака: 312795

Димензии (ШxВxД): 14 × 5 × 28,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,4 kg

Код: 347066

EAN Код: 3838942741173

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice