Пица сет PBS02S - Gorenje
затвори
...
PBS02S Пица сет
2.490,00 ден

Пица сет PBS02S

Код: 575027 Пица сет Gorenje
2.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - За пица и други цели

За пица и други цели

Крцкави солени или слатки задоволства
На каменот можете да подготвите разновидни десерти, солени или слатки. Со едноставна употреба, можете да печете крцкави брускети, пица по ваш вкус, свеж леб или вкусна штрудла со овошје. Вклучете ја фантазијата за креирање рецепти и почнете!

Технички карактеристики

Димензии (ШxВxД): 38 × 35,5 × 2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 43,5 × 10,4 × 39 cm

Нето тежина на апаратот: 5,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg

Код: 575027

EAN Код: 3838782010521

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции