Додаток за тестенини (таљатели) MMC-TPC - Gorenje
затвори
...
MMC-TPC Додаток за тестенини (таљатели)
2.500,00 ден

Додаток за тестенини (таљатели) MMC-TPC

Додаток за тестенини (таљатели)
2.500,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 19,5 × 10,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Код: 375254

EAN Код: 3838942783982

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice