Додаток за тестенини (лазањи) MMC-FPR - Gorenje
затвори
...
MMC-FPR Додаток за тестенини (лазањи)

Додаток за тестенини (лазањи) MMC-FPR

печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 19,5 × 10,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

Код: 375256

EAN Код: 3838942784002

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice