ХЕПА филтер HFGFAC - Gorenje
затвори
...
HFGFAC ХЕПА филтер
500,00 ден

ХЕПА филтер HFGFAC

Код: 732742 ХЕПА филтер
500,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Модел на филтер: ХЕПА

Димензии (ШxВxД): 15 × 5 × 15 cm

Код: 732742

EAN Код: 3838782166471

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice