Додаток за правосмукалка HF2303 - Gorenje
затвори
...
HF2303 Додаток за правосмукалка
500,00 ден

Додаток за правосмукалка HF2303

Код: 466439 Додаток за правосмукалка
500,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Модел на филтер: ХЕПА

Код: 466439

EAN Код: 3838942732201

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice