Кесички GB2TBR - Gorenje
затвори
...
GB2TBR Кесички
250,00 ден

Кесички GB2TBR

Код: 570732 Кесички
250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 3 × 21 cm

Нето тежина на апаратот: 0,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,2 kg

Код: 570732

EAN Код: 3838782001635

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice