Кесички GB2PBU - Gorenje
затвори
...
GB2PBU Кесички
300,00 ден

Кесички GB2PBU

Код: 570731 Кесички
300,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 5 × 21 cm

Нето тежина на апаратот: 0,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,3 kg

Код: 570731

EAN Код: 3838782001611

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice