Кесички GB1TBR - Gorenje
затвори
...
GB1TBR Кесички
200,00 ден

Кесички GB1TBR

Код: 570742
200,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии (ШxВxД): 16,5 × 30 × 21 cm

Нето тежина на апаратот: 0,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,2 kg

Код: 570742

EAN Код: 3838782001406

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice