Кесички GB1PBU - Gorenje
затвори
...
GB1PBU Кесички
250,00 ден

Кесички GB1PBU

Код: 570741 Кесички
250,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии (ШxВxД): 17,5 × 11 × 15,5 cm

Нето тежина на апаратот: 0,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,2 kg

Код: 570741

EAN Код: 3838782001383

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice