Циклонски сад за прашина DCUT1 - Gorenje
затвори
...
DCUT1 Циклонски сад за прашина
650,00 ден

Циклонски сад за прашина DCUT1

Код: 391464 Циклонски сад за прашина
650,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии (ШxВxД): 14 × 37 × 9,7 cm

Нето тежина на апаратот: 0,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,6 kg

Код: 391464

EAN Код: 3838942808111

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice