AEH-W4E1 WIFI - Gorenje
затвори
...
AEH-W4E1 WIFI
990,00 ден

AEH-W4E1 WIFI

МОДУЛ
990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 11 × 1,8 × 8,1 cm

Нето тежина на апаратот: 0,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,1 kg

Код: 20000948

EAN Код: 6946087367022

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice