Gorenje Beauty Collection - Gorenje
затвори
...

Започнете го денот со совршена фризура

Дали сте се погледнале во огледалото и сте приметиле дека вашата коса едноставно одбива да ве слуша? 

Gorenje Beauty Collection е нова колекција на апарати за нега на коса која овозможува брзо и совршено стилизирање на косата наутро, во текот на денот или во вечерните часови. Апаратите во трендовски бои се лесни за користење и внесуваат задоволство во оваа секојдневна рутина.

Откријте ги производите од Beauty колекцијата од Gorenje

Изберете ја бојата на вашиот денНека фризурата го покаже вашето расположение!

Црвена ... За гламурозно исправена коса

Полна со енергија, страствена и самосвесна. Кога сакате вашиот ден да биде полн со гламурот на сјајна права коса.

Жолта ... За возбудливи локни

Разиграна, жива и опуштена. Нагласете ја својата младешка страна со лесни локни и блескајте со сета ваша енергија.

Сина ... За огромен волумен

Зрела, концентрирана и одговорна. Уживајте во елегантна фризура со огромен волумен, при што во секоја ситуација ќе блеснете со елитен шарм.

Галерија

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice