Декоративна плоча за машина за садови DFD72SY21W - Gorenje
затвори
...
DFD72SY21W Декоративна плоча за машина за садови
6.990,00 ден

Декоративна плоча за машина за садови DFD72SY21W

Декоративна плоча за машина за садови Димензии (ШxВxД): 59,5 × 71,6 × 1,8 cm
6.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на челната плоча: Стакло

Метална рачка

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 71,6 × 1,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68,5 × 78 × 12,5 cm

Код: 808653

EAN Код: 3838782419386

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice