Декоративна плоча за машина за садови DFD720ORAB - Gorenje
затвори
...
DFD720ORAB Декоративна плоча за машина за садови
7.990,00 ден

Декоративна плоча за машина за садови DFD720ORAB

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 71,6 × 1,8 cm
7.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на челната плоча: Стакло

Метална рачка

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 71,6 × 1,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68,5 × 78 × 12,5 cm

Нето тежина на апаратот: 7,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 9,2 kg

Код: 808654

EAN Код: 3838782419423

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice