Декоративна плоча за машина за садови DFD70ST - Gorenje
затвори
...
DFD70ST Декоративна плоча за машина за садови
10.990,00 ден

Декоративна плоча за машина за садови DFD70ST

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 69,9 × 1,8 cm
10.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на челната плоча: Стакло

Метал - пластична рачка

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 69,9 × 1,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68,5 × 78 × 12,5 cm

Нето тежина на апаратот: 6,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,5 kg

Код: 499152

EAN Код: 3838942061721

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice