MO20S4W - Gorenje
затвори
...
MO20S4W
6.990,00 ден

MO20S4W

Електронско управување Функција SmartDisplay Дефиниран старт на готвење Повеќе начини на готвење Број на инфра греjачи: 1
6.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - StayWarm

StayWarm

Без проблеми со гостите што доцнат
Автоматската програма StayWarm ја загрева храната на константна температура од 70˚C сѐ додека не дојде вистинското време за послужување.
_products/features/icon - Контрола на допир (TouchControl)

Контрола на допир (TouchControl)

Сé е под ваша контрола
Микробрановата печка едноставно може да ја ракувате на допир, па дури и да ја заклучите за да се осигурите дека вашите деца нема да си играат со неа. Нема копчиња, што и дава на микробрановата печка елегантен изглед и овозможува лесно чистење.

Технички карактеристики

Боја: Бела боја

Лакирана

Врата: Стакло

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 20 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Команди на допир

Дисплеј за прикажување на времето

Паметно управување

Можност за исклучување на екранот

Звучен сигнал: Можност за исклучување (Off option)

Часовен опсег (min): 60 min

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка

Број на комбинирани опции на загревање: 2

Број на програми со грил: 1

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)

AquaClean функција

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 11

Дефиниран старт на готвење

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 27 cm

Решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,2 × 29,4 × 38,6 cm

Нето тежина на апаратот: 11,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 13,3 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.280 W

Осигурувач: 8 A

Код: 733241

EAN Код: 3838782176562

Прилози

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice