Хоризонтален замрзнувач FH151AW - Gorenje
затвори
...
FH151AW Хоризонтален замрзнувач
12.490,00 ден

Хоризонтален замрзнувач FH151AW

Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 139 l Тип на апарат: Самостоен Димензии (ШxВxД): 69,7 × 84,2 × 55,7 cm
12.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Климатска класа: SN, N, ST, T

Ногарки: 4

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 139 / 139 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 32 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување

Простор за замрзнување: 1 корпа

Заклучување на вратата

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,52 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 69,7 × 84,2 × 55,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 72,6 × 88,8 × 57,5 cm

Нето тежина на апаратот: 28 kg

Бруто тежина на апаратот: 31 kg

Приклучна моќ: 110 W

Код: 733742

EAN Код: 3838782301971

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice