Вертикален замрзнувач F3091ANW - Gorenje
затвори
...
F3091ANW Вертикален замрзнувач
13.990,00 ден

Вертикален замрзнувач F3091ANW

Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 70 l Тип на апарат: Самостоен Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm
13.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Климатска класа: N, ST

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 70 / 68 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Управувачка плоча со регулација на температура

Простор за замрзнување: 3 фиоки

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,46 kWh

Бучност: 39 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53,5 × 86,5 × 57 cm

Нето тежина на апаратот: 27 kg

Бруто тежина на апаратот: 29,1 kg

Приклучна моќ: 70 W

Код: 596700

EAN Код: 3838782025006

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice