Вграден фрижидер - интегриран RI4091E1 - Gorenje
RI4091E1 Вграден фрижидер - интегриран
13.190,00 ден

Вграден фрижидер - интегриранRI4091E1

Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 133 l Тип на апарат: Вграден интегриран Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm
13.190,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Шарка на вратата: Со лизгач

Врата: Метална врата

Боја: Бела

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 133 / 131 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 133 / 131 l

Механичко управување

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

Штедлива програма (EcoMode)

ЛЕД осветлување на кровот

4 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,33 kWh

Бучност: 37 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 54 × 87,5 × 54,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58,5 × 93,5 × 65 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-57 × 87,8-88,3 × 56 cm

Нето тежина на апаратот: 30 kg

Бруто тежина на апаратот: 32 kg

Приклучна моќ: 60 W

Осигурувач: 10 A

Код: 732345

EAN Код: 3838782165542

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice