Самостоен ладилник R3091ANW - Gorenje
затвори
...
R3091ANW Самостоен ладилник
9.490,00 ден

Самостоен ладилник R3091ANW

Енергетска класа: A+ Бруто капацитет: 116 l Тип на апарат: Самостоен Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm
9.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Врата: Метална врата

Боја: Бела боја

Климатска класа: N, ST

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 116 / 112 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 116 / 112 l

Механичко управување

ЛЕД осветлување

3 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач

Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата

Флексибилен сад за јајца

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,31 kWh

Бучност: 39 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 52,7 × 86,5 × 57 cm

Нето тежина на апаратот: 25 kg

Бруто тежина на апаратот: 26,8 kg

Приклучна моќ: 70 W

Код: 595166

EAN Код: 3838782024689

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice