Декоративна врата за комбиниран фрижидер DPR-ORA S - Gorenje
затвори
...
DPR-ORA S Декоративна врата за комбиниран фрижидер
16.650,00 ден

Декоративна врата за комбиниран фрижидер DPR-ORA S

до истек на залихи !
Декоративна врата за комбиниран фрижидер Димензии (ШxВxД): 59,5 × 179 × 5,7 cm
16.650,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на челната плоча: Стакло

Метална рачка

Боја на рачката: Црна

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 179 × 5,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 115 × 20 × 66 cm

Нето тежина на апаратот: 26,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 30,1 kg

Код: 177075

EAN Код: 3838942394034

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice