Комбинирана стаклокерамичка плоча KC621UUSC - Gorenje
затвори
...
KC621UUSC Комбинирана стаклокерамичка плоча
16.990,00 ден

Комбинирана стаклокерамичка плоча KC621UUSC

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 10,5 × 51 cm Заштитени плински горачи
16.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Еднорачно електронско палење

2 плински + 2 hi-light грејачи
лево напред: Плински горач 9 cm, 3 kW,
десно напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
лево назад: Плински горач 5 cm, 1 kW,
десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1.8 kW

Тип на решетката за плин: Лиено железо

Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин

Сигнализација на преостаната топлина

Контрола на плинот

Тип на плин: G30/30

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 10,5 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 67 × 19 × 63 cm

Мерки за вградување: 56 × 6,4 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 9,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 11,8 kg

Приклучна моќ: 3.000 W

Код: 464407

EAN Код: 3838942763830

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice