Комбинирана плоча K6N30IX - Gorenje
затвори
...
K6N30IX Комбинирана плоча
7.991,00 ден

Комбинирана плоча K6N30IX

Димензии (ШxВxД): 58 × 10,9 × 51 cm Заштитени плински горачи
9.990,00 ден
7.991,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Боја на лакиран алуминиум

Еднорачно електронско палење

1 мал горач + 1 голем горач + 1 стандарден горач + 1 експрес рингла
лево напред: Стандарден горач 6.9 cm, 1.9 kW,
десно напред: Плински горач 4.6 cm, 1 kW,
лево назад: Експрес рингла 14.5 cm, 1.5 kW,
десно назад: Плински горач 9.4 cm, 3 kW

Тип на решетката за плин: Емајлирана

Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин

Контрола на плинот

Тип на плин: G30/30

Димензии (ШxВxД): 58 × 10,9 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 16 × 57 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 55,8-56 × 10 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 9,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 10,3 kg

Приклучна моќ: 1.500 W

Код: 463808

EAN Код: 3838942723285

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice