Индукциска плоча IT310KR - Gorenje
IT310KR Индукциска плоча
21.690,00 ден

Индукциска плочаIT310KR

Димензии (ШxВxД): 30 × 7,3 × 51 cm Можност за заклучување
21.690,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Бела / Алуминиум

Алуминиумски раб

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

2 индукциски зони за готвење
напред: Круг 16 cm, 1.4 kW,
назад: Круг 20 cm, 2.3/3 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Можност за заклучување

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 30 × 7,3 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 47 × 20 × 64 cm

Мерки за вградување: 27,5 × 6,9 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 5,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 7,2 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,4 W

Приклучна моќ: 3.650 W

Код: 545547

EAN Код: 3838942113680

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice