Индукциска плоча IS777USC - Gorenje
затвори
...
IS777USC Индукциска плоча
37.990,00 ден

Индукциска плоча IS777USC

Димензии (ШxВxД): 75 × 5 × 51 cm PowerBoost функција
37.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Карактеристики

_products/features/icon - PowerBoost

PowerBoost

Забрзано готвење
Функцијата PowerBoost го засилува загревањето, што резултира со значително намалување на времето потребно за загревање.

Технички карактеристики

Црна

Закосен раб на плочата

SmartControl

SliderTouch

Тајмер

Одржување на топлина

PowerBoost функција

XpandZone

SuperSilent тивко работење

4 индукциски зони за готвење
лево напред: Ø 19×22 cm, 2.3/3.7 kW,
десно напред: Ø 19×22 cm, 2.3/3.7 kW,
лево назад: Ø 19×22 cm, 2.3/3.7 kW,
десно назад: Ø 19×22 cm, 2.3/3.7 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 75 × 5 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 86,5 × 14,5 × 63,4 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-60 × 6,6 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 10,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 11,1 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 7.400 W

Код: 464639

EAN Код: 3838942928307

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice