Индукциска плоча IS634ST - Gorenje
затвори
...
IS634ST Индукциска плоча
35.490,00 ден

Индукциска плоча IS634ST

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 6,2 × 52 cm PowerBoost функција
35.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Хром / Црна

Алуминиумска рамка на плочата

SliderTouch - управување на допир со лизгање

Тајмер

Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење

PowerBoost функција

AllBoost, појачана моќност на делување на сите зони истовремено

4 индукциски зони за готвење
лево напред: Ø 18.5 cm, 1.4/2 kW,
десно напред: Ø 16.5 cm, 1.2/1.4 kW,
лево назад: Ø 16.5 cm, 1.2/1.4 kW,
десно назад: Ø 20.5 cm, 2/2.3 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 6,2 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 74 × 20 × 66 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 55,8-56 × 7 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 10 kg

Бруто тежина на апаратот: 12 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 7.100 W

Код: 504572

EAN Код: 3838942059285

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice