Плин GW6D41CLI - Gorenje
затвори
...
GW6D41CLI Плин
16.790,00 ден

Плин GW6D41CLI

Плин Димензии (ШxВxД): 60 × 13 × 52 cm Заштитени плински горачи
16.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Слонова коска

Облик на копчињата: Ергономски копчиња

Да

Еднорачно електронско палење

Тип на решетката за плин: Лиено железо

Контрола на плинот

Тип на плин: G20/20 природен гас

Димензии (ШxВxД): 60 × 13 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68 × 15,7 × 60 cm

Мерки за вградување: 56 × 10 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 13,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 14 kg

Код: 731393

EAN Код: 3838782139345

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice