Плин GW65CLI - Gorenje
GW65CLI Плин
16.790,00 ден

ПлинGW65CLI

Димензии (ШxВxД): 60 × 10,2 × 51 cm Заштитени плински горачи
16.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Слонова коска

Горилници со висока енергетска ефикасност

Троен горач

Еднорачно електронско палење

1 помошен горач + 1 голем горач + 1 нормален горач + 1 троен горач
средина напред: Стандарден горач 6.7 cm, 1.75 kW,
средина назад: Плински горач 4.3 cm, 1 kW,
Средина лево: Плински горач 9.7 cm, 3 kW,
Средина десно: Плински горач 13.44 cm, 3.8 kW

Тип на решетката за плин: Лиено железо

Троен горач

Вклучена дополнителна опрема: Плински дизни G30/30 за пропан бутан

Сигурносен уред

Контрола на плинот

Тип на плин: G20/20 природен гас

Димензии (ШxВxД): 60 × 10,2 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68 × 19,5 × 59 cm

Мерки за вградување: 56 × 7,9 × 48 cm

Нето тежина на апаратот: 12 kg

Бруто тежина на апаратот: 14,3 kg

Код: 425886

EAN Код: 3838942928505

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice