Комбинирана плоча GCE691BSC - Gorenje
затвори
...
GCE691BSC Комбинирана плоча
15.490,00 ден

Комбинирана плоча GCE691BSC

Комбинирана плоча Димензии (ШxВxД): 60 × 13,2 × 52,2 cm Заштитени плински горачи
16.990,00 ден
15.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Облик на копчињата: Ергономски копчиња

Еднорачно електронско палење

2 плински + 2 hi-light грејачи
лево напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
десно напред: 1.05 kW,
лево назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1.8 kW,
десно назад: 3 kW

Тип на решетката за плин: Лиено железо

Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин

Сигнализација на преостаната топлина

Контрола на плинот

Тип на плин: g30/30

Димензии (ШxВxД): 60 × 13,2 × 52,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68 × 15,7 × 60 cm

Мерки за вградување: 56 × 10 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 10,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 11,2 kg

Приклучна моќ: 3.000 W

Код: 734118

EAN Код: 3838782321788

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice
Месечни акции и промоции
Месечни акции и промоции