Стаклокерамичка плинска плоча GC341UC - Gorenje
затвори
...
GC341UC Стаклокерамичка плинска плоча
10.590,00 ден

Стаклокерамичка плинска плоча GC341UC

Димензии (ШxВxД): 30 × 10,8 × 51 cm Заштитени плински горачи
10.590,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Закосен раб од предната страна

Еднорачно електронско палење

1 помошен горач + 1 голем горач
напред: Плински горач 5.5 cm, 1 kW,
назад: Плински горач 10 cm, 3 kW

Тип на решетката за плин: Лиено железо

Вклучена дополнителна опрема: Плински дизни G30/30 за пропан бутан

Контрола на плинот

Тип на плин: G20/20 природен гас

Димензии (ШxВxД): 30 × 10,8 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 17 × 61 cm

Мерки за вградување: 27,5 × 6,4 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 6,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 7,1 kg

Код: 552922

EAN Код: 3838942115530

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice