Плин G340UX - Gorenje
затвори
...
G340UX Плин
7.790,00 ден

Плин G340UX

Димензии (ШxВxД): 28,8 × 10,3 × 51 cm Сигурносен уред Заштитени плински горачи
7.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Инокс

Горилници со висока енергетска ефикасност

Еднорачно електронско палење

1 помошен горач + 1 голем горач
напред: Плински горач 4.3 cm, 1 kW,
назад: Плински горач 9.7 cm, 3 kW

Тип на решетката за плин: Емајлирана

Вклучена дополнителна опрема: Плински дизни G30/30 за пропан бутан

Сигурносен уред

Контрола на плинот

Тип на плин: G20/20 природен гас

Димензии (ШxВxД): 28,8 × 10,3 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 37 × 14 × 56 cm

Мерки за вградување: 27 × 7,9 × 48 cm

Нето тежина на апаратот: 4,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 5 kg

Код: 426146

EAN Код: 3838942928611

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice