Електрична плоча за готвење EM300E - Gorenje
затвори
...
EM300E Електрична плоча за готвење
6.890,00 ден

Електрична плоча за готвење EM300E

Димензии (ШxВxД): 28,8 × 4,5 × 51 cm
6.890,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

1 експрес рингла + 1 нормална рингла
напред: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
назад: Експрес рингла 18 cm, 2 kW

Димензии (ШxВxД): 28,8 × 4,5 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 12 × 34 cm

Мерки за вградување: 27 × 7 × 49,4 cm

Нето тежина на апаратот: 5,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg

Приклучна моќ: 3.000 W

Осигурувач: 15 A

Код: 113441

EAN Код: 3838942223228

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice