Стаклокерамичка плоча ECT646KRB - Gorenje
ECT646KRB Стаклокерамичка плоча
18.790,00 ден

Стаклокерамичка плоча ECT646KRB

Димензии (ШxВxД): 60 × 5,4 × 52 cm
ECT646KRB
„Jet“ црнаПрикажи ги сите варијанти
кликни сокриј
18.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Бела боја

Алуминиумски раб

Контрола на допир (TouchControl)

Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување

Тајмер

Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење

Одржување на топлина

Сигнализација на преостаната топлина

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 60 × 5,4 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 64 cm

Мерки за вградување: 56 × 6,2 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 7,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 7.100 W

Код: 730782

EAN Код: 3838782120855

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice