Стаклокерамичка плоча ECT322KR - Gorenje
затвори
...
ECT322KR Стаклокерамичка плоча
12.990,00 ден

Стаклокерамичка плоча ECT322KR

Димензии (ШxВxД): 30 × 6,6 × 52 cm
12.990,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Бела боја

Алуминиумски раб

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење

Одржување на топлина

1 HiLight грејна зона + 1 HiLight дупла грејна зона
напред: Круг 12/18 cm, 0.7/1.7 kW,
назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 30 × 6,6 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 61 cm

Мерки за вградување: 27,5 × 6,2 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 4,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,6 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 2.900 W

Код: 730789

EAN Код: 3838782120923

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice