Стаклокерамичка плоча EC642CLI - Gorenje
затвори
...
EC642CLI Стаклокерамичка плоча
15.790,00 ден

Стаклокерамичка плоча EC642CLI

Стаклокерамичка плоча Димензии (ШxВxД): 59,5 × 9,2 × 51 cm
15.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
Достапно онлајн
BO7530CLI + EC642CLI
+
EC642CLI
Стаклокерамичка плоча EC642CLI
=
34.780,00 ден
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Слонова коска

Рамка на плочата

3 HiLight грејни зони + 1 HiLight двојна грејна зона
лево напред: Круг 12/21 cm, 0.8/2.2 kW,
десно напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
лево назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
десно назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1.8 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 9,2 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 64 cm

Мерки за вградување: 56 × 7 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 7,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

Приклучна моќ: 6.400 W

Код: 730791

EAN Код: 3838782120947

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice