Стаклокерамичка плоча EC321BCSC - Gorenje
затвори
...
EC321BCSC Стаклокерамичка плоча
7.790,00 ден

Стаклокерамичка плоча EC321BCSC

Стаклокерамичка плоча Димензии (ШxВxД): 30 × 8,5 × 52 cm
8.790,00 ден
7.790,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Црна

Закосен раб од предната страна

2 стандардни HiLight зони
напред: Дијаметар 18 cm, 1.7 kW,
назад: Дијаметар 14.5 cm, 1.2 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Димензии (ШxВxД): 30 × 8,5 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 61 cm

Мерки за вградување: 28,3 × 6,7 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 4,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,6 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 2.900 W

Код: 730781

EAN Код: 3838782120848

Прилози

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice