Електрична плоча за готвење E6N0AX - Gorenje
E6N0AX Електрична плоча за готвење
8.490,00 ден

Електрична плоча за готвењеE6N0AX

Димензии (ШxВxД): 58 × 8,3 × 51 cm
8.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Боја на лакиран алуминиум

1 експрес рингла + 3 стандарни рингли
лево напред: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
десно напред: Нормална рингла 14.5 cm, 1 kW,
лево назад: Експрес рингла 18 cm, 2 kW,
десно назад: Нормална рингла 18 cm, 1.5 kW

Димензии (ШxВxД): 58 × 8,3 × 51 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65 × 16 × 59 cm

Мерки за вградување: 56 × 4,9 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 10 kg

Бруто тежина на апаратот: 10,5 kg

Приклучна моќ: 5.500 W

Код: 270746

EAN Код: 3838942605048

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice