Плински шпорет G20W - Gorenje
G20W Плински шпорет
9.490,00 ден

Плински шпорет G20W

Димензии (ШxВxД): 40 × 85 × 60 cm
9.490,00 ден
Цената е со вклучен ДДВ од 18%.
печатете
печатете
споделете
Facebook
Twitter
превземи
превземи

Технички карактеристики

Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал

Боја: Бела боја

Врата: Емајлиран челик

Плин

Број на плински решетки: 1

1 голем горач + 1 стандарден горач
напред: Стандарден горач 7.5 cm, 1.9 kW,
назад: Плински горач 10.1 cm, 3 kW

Контрола на плинот

Тип на плин: G30/30

Димензии (ШxВxД): 40 × 85 × 60 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48 × 97 × 71,5 cm

Нето тежина на апаратот: 14,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 18,8 kg

Код: 655479

EAN Код: 3838942193163

Прилози

Accessories

Поврзани производи

Посетете не
Facebook
YouTube
Споделете
Facebook
Бидете информирани
RSS
Prijava na novice